ayrimklima logo ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLER ÜRÜNLER REFERANSLAR GALERİ İLETİŞİM
ÜRÜNLER

Fanlar
Flexible Hava Kanalları
Flexible Kanal Konnektörler
Flexible Susturucular
Havalandırma Ekipmanları
İzolasyon Askı Pimleri
S SERİSİ

vents s serİsİ mİnİ aksİyal fanlar

vents s serisi mini aksiyal fanlar, küçük ve/veya ıslak hacimlerin havalandırma uygulamaları için ideal fanlardır. duvara veya tavana herhangi bir aksesuara gereksinim duyulmaksızın direkt olarak bağlanabilirler. kanal bağlantısına uygun fan basıncına sahiptirler. fan gövdeleri abs malzemeden mamüldür.

vents s serisi mini aksiyal fanlar; oturma odası, ofis, çalışma odası, mutfak, banyo, tuvalet, çamaşırhane v.b mahallerin hava egzostu için kullanıma uygundur.

vents st-timer serİsİ zaman saatlİ mİnİ aksİyal fanlar

vents st-timer serisi zaman saatli mini aksiyal fanlar, küçük ve/veya ıslak hacimlerin havalandırma uygulamaları için ideal fanlardır. duvara veya tavana herhangi bir aksesuara gereksinim duyulmaksızın direkt olarak bağlanabilirler. kanal bağlantısına uygun fan basıncına sahiptirler. fan gövdeleri abs malzemeden mamüldür.

vents st-timer serisi zaman saatli mini aksiyal fanların çalışma süreleri ayarlanabilir özelliktedir. böylece fanın kullanıldığı mahallin minumum çalışma süresi ve minimum enerji sarfiyatıyla havalandırılması mümkün olmaktadır.

vents st-timer serisi zaman saatli mini aksiyal fanlar; oturma odası, ofis, çalışma odası, mutfak, banyo, tuvalet, çamaşırhane v.b mahallerin hava egzostu için kullanıma uygundur."

Markalar
markalar
Hizmet verdiğimiz markalara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Güven ve kalite anlayışıyla, en üst seviye de müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.
Bize Ulaşın
bize ulaşın
Firmamızın iletişim bilgilerine ulaşabilir, iletişim formu aracılığıyla istek ve önerileriniz için bizlerle bağlantıya geçebilirsiniz.
Merkezi İklimlendirme Hizmetleri
klima sistemleri Chiller Soğutma Grupları
klima sistemleri Klimalar
klima sistemleri Hava Kurutucular
klima sistemleri Pano Soğutucu
klima sistemleri İmalat
klima sistemleri Havalandırma
klima sistemleri Kondenser & Evaporatör
© Copyright 2013 Ayrım Klima

Tel & Fax : 0216 875 36 00 | info@ayrimklima.com

Tasarım ve Kodlama GORAL