ayrimklima logo ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLER ÜRÜNLER REFERANSLAR GALERİ İLETİŞİM

AMD - ACT Serisi

Soğutucu Gazlı (Refrigerasyon) Kurutucu Grubu

İtalyan FRIULAIR firmasından "Yüksek Kaliteli" Basınçlı Hava Kurutucuları:

Yüksek verimli soğutma modülünün basınç düşümleri ve enerji tasarrufu üzerinde direkt etkisi vardır. AMD serilerinde yük değişimlerinde bile düşük basınç düşümü gözlemlenmektedir. Ayrıca, basınçlı çiğ noktasının sabitlenmesi ise değişen yük koşullarına göre dizayn edilmiştir. AMD Serisi kurutucular çevreci soğutma gazı içermektedir ve çevreye saygılı malzemelerden üretilmiştir. (2002/95/CE "RoHS" ve 2002/96/CE "WEEE" Avrupa Direktiflerine uygundur)

Özellikler: Elektronik kontrol paneli, Patentli ALU-DRY Alüminyum Eşanjör modülü (Dikey ve Çapraz-Hava Akımlı), 'Sıcak Gaz' bypass valfi, kondens tahliye, Hava Soğutmalı, R134a veya R404A Refrigerant Soğutma Gazlı

Nominal Şartlar: 25°C Çevre sıcaklığı, 35°C Hava giriş sıcaklığı, 7 barg Hava Giriş basıncı, AMD 5 °C Basınçlı Çiğ Noktası

Maks. Şartlar: 45°C Çevre sıcaklığı, 55°C Hava giriş sıcaklığı, 14 barg Hava Giriş basıncı

HDT Serisi

Kimyasal (Adsorpsiyon) Tipi Kurutucu Grubu

İtalyan FRIULAIR firmasından "Yüksek Kaliteli"Basınçlı Hava Adsorpsiyon Kurutucuları:

Özellikler: Elektronik kontrollü, Hava Soğutmalı, Silika Jelli ve rejenarasyon prensibiyle çalışan karbon- çelik çift kuleler (ASME Section VIII Div.1),%14.4 kullanım havası, Heatless tip, entegre 0.01 mikron giriş yağ filtresi & 1 mikron çıkış toz filtresi,

Nominal Şartlar: 35°C Hava giriş sıcaklığı, 7 barg Hava Giriş basıncı, - 40°C Basınçlı Çiğ Noktası

Maks. Şartlar: 50°C Çevre sıcaklığı, 50°C Hava giriş sıcaklığı, 10.3 barg Hava Giriş basıncı (16 barg talebe göre üretimi yapılır.)

Yüksek ortam sıcaklığında bile çalışabilen yüksek-verimli hava kurutucuları

Uygulama Alanları: Gıda, İlaç, Kimya, Elektronik gibi yüksek kaliteli basınçlı hava ihtiyaçları için. (Hava kalitesi ISO 8573.1'e göre uygundur.)

Markalar
markalar
Hizmet verdiğimiz markalara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Güven ve kalite anlayışıyla, en üst seviye de müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.
Bize Ulaşın
bize ulaşın
Firmamızın iletişim bilgilerine ulaşabilir, iletişim formu aracılığıyla istek ve önerileriniz için bizlerle bağlantıya geçebilirsiniz.
Merkezi İklimlendirme Hizmetleri
klima sistemleri Chiller Soğutma Grupları
klima sistemleri Klimalar
klima sistemleri Hava Kurutucular
klima sistemleri Pano Soğutucu
klima sistemleri İmalat
klima sistemleri Havalandırma
klima sistemleri Kondenser & Evaporatör
© Copyright 2013 Ayrım Klima

Tel & Fax : 0216 875 36 00 | info@ayrimklima.com

Tasarım ve Kodlama GORAL