ayrimklima logo ANASAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLER ÜRÜNLER REFERANSLAR GALERİ İLETİŞİM

Split ve VRV Tipi Klimalar

Variable Refrigerant Volume kelimelerinin baş harflerinden oluşan VRV, değişken debili soğutucu akışkan hacimli klima sistemidir. VRV sistemlerde havayı işleyen belli bir sayıya kadar iç ünite (48 adete kadar) modüler bir dış dondens üniteye bağlanır.

Kanallı Tip Split Klimalar

Merkezi sistem kategorisinde olan kanallı tip split klimalar, kanal ve menfezler aracılığı ile hava dağılımı sağlarlar. Kanallı tip split klimaların iç üniteleri tavan arası boşluğuna gizlenerek monte edilebilirler. Taze hava alma özellikleri olduğundan yüksek konfor şartı sağlanması istenen mekanlarda tercih edilirler.

Doğru projelendirilmiş bir kanallı tip klima uygulamasının neticesinde mekanınızda sadece dekoratif üfleme ve emiş menfezleri görünür.

Soğuk Oda Klimaları

Firmamızın öncelikli amacı işiniz için gerekli olan soğuk depolama ve iklimsel alanları geliştirmek, dizayn etmek ve kurmaktır. Müşterilerimize arzu ettikleri çözümleri kaliteli ve hızlı bir şekilde sunarken işletme ve üretim maliyetlerini mümkün olduğunca azaltmaya çalışmaktayız..

Klima, soğutma makineleri, ekipman ve sistem seçenekleri için, teknoloji ve öngörü ile doğru çözümler sunmak, özel talepleriniz için yeni tasarımlar geliştirmek, uzmanlık alanımızdır. Soğuk hava odaları, endüstriyel soğutma sistemleri, su soğutma sistemleri ve soğuk oda panelleri , montaj, bakım ve servis hizmetleri ana faaliyet konularımızdır.

Hassas Kontrollü Klimalar

Hassas Kontrollü Klimalar; bilgisayar, telekomünikasyon, laboratuar ve elektronik ekipmanların bulunduğu odalarda ortama yayılan ısının alınarak, ortamın belirli sıcaklık ve nem şartlarında tutulması, gerekli taze hava ve temizlik şartlarının sağlanması için tasarlanmıştır.

Geliştirilmiş özel mikroişlemci ile cihazların soğutma, ısıtma, nemlendirme, nem alma ve filtrasyon fonksiyonları kontrol edilerek istenen ortam şartları sağlanır. Gerekli sıcaklık, nem ve temizlik şartlarının sağlamak için hassas kontrollü cihazları 24 saat 365 gün çalışarak elektronik ekipmanlarının ömrünü ve verimini en üst düzeye çıkarmaktadır.

Roof-Top Klimalar

Roof-top klima cihazları hiper marketler, iş ve alışveriş merkezleri, sinema, tiyatro, gösteri merkezleri, sosyal tesisler, eğitim kurumları vb. yerler ile endüstriyel amaçlı olarak fabrikalarda kullanılırlar. Soğutma kapasite aralığı 12- 130 Kw dır.

Roof-top klima cihazları sadece soğutma veya isteğe bağlı olarak heat pump (ısı pompalı) olarak üretilirler. Bunun dışında ısıtma için sıcak su bataryası veya elektrikli ısıtıcı rezistans seçimi yapılarak cihaz içine konulabilir.

Markalar
markalar
Hizmet verdiğimiz markalara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Güven ve kalite anlayışıyla, en üst seviye de müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.
Bize Ulaşın
bize ulaşın
Firmamızın iletişim bilgilerine ulaşabilir, iletişim formu aracılığıyla istek ve önerileriniz için bizlerle bağlantıya geçebilirsiniz.
Merkezi İklimlendirme Hizmetleri
klima sistemleri Chiller Soğutma Grupları
klima sistemleri Klimalar
klima sistemleri Hava Kurutucular
klima sistemleri Pano Soğutucu
klima sistemleri İmalat
klima sistemleri Havalandırma
klima sistemleri Kondenser & Evaporatör
© Copyright 2013 Ayrım Klima

Tel & Fax : 0216 875 36 00 | info@ayrimklima.com

Tasarım ve Kodlama GORAL